Neohodnotené

Vitrína z masívu Vidiek patina 30

Vitríny z masívu zdobia interiéry už dlhý rad rokov. Je to kus nábytku, ktorý je odolný, stály a predovšetkým originálne. Taký nábytok, ktorý urobí z vášho priestoru harmonický a príjemný domov. Pokiaľ zháňate vitrínu v modernom dizajne, určite máme čo ponúknuť.

2 - 4 týždne
Kód: 180
€1 040 €866,67 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Táto nádherná, masívna vitrína z kvalitného smrekového dreva môže krášliť akýkoľvek Vami vybraný priestor vo vašej domácnosti. Jej konštrukcia je veľmi jednoduchá, ale pritom sa môže pýšiť neodolateľným charakterom, dvoma presklenými dvierkami za ktorými sa ukrývajú tri priestranné police a jednou zásuvkou s liatinovými úchytkami.Stabilnosť a masívnosť zaistí široké nohy. Rovnako ako ostatné nábytok z kolekcie Country New, bola aj táto vitrína ošetrená šedú, netradičné farbou. Použitý sivý tón nie je obyčajný, jedná sa o farbu, ktorá bola miešaná niekoľko rokov, aby vznikol originálny tón farby, ktorý by vyzeral nadčasovo, a aby použitý materiál zvýraznil.

Šírka : 110 cm
Výška : 195 cm
Hĺbka : 40 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemuštýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnené textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.