Neohodnotené

Vitrína z masívu úzka Tennes 2

Vysoká a elegantná vitrína z kolekcie Tennes je propozíciou pre milovníkov originálnych aranžmánov.

2 - 4 týždne
Kód: 18810
€814 €678,33 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Drevená vitrína Tennes 2 je vyrobená z masívneho borovicového dreva špeciálnou technikou tak, aby kus nábytku vyzeral ako z jednotlivých dosiek. Táto úprava dodáva nábytku prísnosť a odkazuje na stolárske tradície. Drevo navyše prešlo procesom štruktúrovania, ktorý zdôrazňuje zrnitosť a zdôrazňuje farbu nábytku. Viditeľné značky píl dodávajú charakter.

Pozornosť si zaslúži aj farba stránky v Tennes. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Vďaka jednoduchým, ale charakteristickým tvarom a univerzálnej farbe je vitrína vhodná pre všetky druhy aranžmán. Bude sa perfektne hodiť do boho, moderných, rustikálnych a dokonca aj priemyselných interiérov. Charakter dodajú kovové doplnky a dekorácie z prírodných materiálov, napríklad z prútia alebo ratanu, urobia aranžmán jemnejším.

Masívna štruktúra vitríny je jednoduchá a zaujímavá zároveň. Presklené dvere vám umožňujú vystaviť elegantný riad alebo domáce knihy. Kovové kľučky dokonale ladia s charakterom nábytku aj s jeho originálnymi farbami. Stránka je tiež vybavená priestrannou zásuvkou na drevených vodítkach, ktorá zvyšuje funkčnosť. Vysoké nohy dávajú ľahkosť a zároveň umožňujú efektívnejšie čistenie. Všetky prvky nábytku boli prepracované do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Vitrína Tennes bude dokonalým doplnkom obývacej izby, kde ju možno použiť ako knižnicu. Dobre poslúži aj v jedálni, na odkladanie príborov. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 83 cm
Výška : 195 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.