Neohodnotené

Vitrína z masívu široká Tennes 2

Vitrína je ideálnym riešením pre milovníkov dobrého vkusu a najkvalitnejšieho dreveného nábytku.

Momentálne nedostupné
Kód: 18811
€924 €770 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Drevená vitrína Tennes 2 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Kus nábytku je vyrobený tak, aby vyzeral, akoby bol vyrobený z jednotlivých dosiek s viditeľnými stopami po pílkach. Táto úprava dodáva nábytku prísnosť a odkazuje na stolárske tradície. Drevo navyše prešlo procesom štruktúrovania, ktorý zdôrazňuje zrnitosť a zdôrazňuje farbu nábytku.

Pozornosť si zaslúži aj farba vitríny v Tennes. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Vďaka jednoduchým, ale charakteristickým tvarom a univerzálnej farbe je vitrína vhodná pre všetky druhy aranžmán. Bude sa perfektne hodiť do boho, moderných, rustikálnych a dokonca aj priemyselných interiérov. Charakter dodajú kovové doplnky a dekorácie z prírodných materiálov, napríklad z prútia alebo ratanu, urobia aranžmán jemnejším.

Masívna štruktúra vitríny je jednoduchá a zaujímavá zároveň. Presklené dvere vám umožňujú vystaviť elegantný riad alebo domáce knihy. Kovové kľučky dokonale ladia s charakterom nábytku aj s jeho originálnymi farbami. Stránka je tiež vybavená priestrannou zásuvkou na drevených vodítkach, ktorá zvyšuje funkčnosť. Vysoké nohy dávajú ľahkosť a zároveň umožňujú efektívnejšie čistenie. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Vitrína Tennes 2 bude dokonalým doplnkom vašej obývacej izby, kde ju možno použiť ako knižnicu. Dobre poslúži aj v jedálni, na odkladanie príborov. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 100 cm
Výška : 195 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.