Neohodnotené

Vitrína z masívu nízka Tennes 1

Prezentovaná vitrína je kusom nábytku, ktorý osloví milovníkov neobvyklých riešení.

Momentálne nedostupné
Kód: 18808
€882 €735 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Drevená vitrína Tennes 1 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Nábytok je vyrobený tak, že vyzerá ako z jednotlivých dosiek. Táto úprava dodáva nábytku prísnosť a odkazuje na stolárske tradície. Technika štruktúrovania a viditeľné stopy po píle navyše zdôrazňujú zrnitosť a zvýrazňujú farbu nábytku.

Pozornosť si zaslúži aj farba stránky v Tennes. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodne vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Vďaka jednoduchým, ale charakteristickým tvarom a univerzálnej farbe je stránka vhodná pre všetky druhy aranžmán. Bude sa perfektne hodiť do boho, moderných, rustikálnych a dokonca aj priemyselných interiérov. Charakter dodajú kovové doplnky a dekorácie z prírodných surovín, napríklad z prútia alebo ratanu, urobia aranžmán jemnejším.

Masívna štruktúra stránky je jednoduchá a zaujímavá zároveň. Asymetricky usporiadané dvere dodávajú dynamiku a ľahké nohy. Zasklenie umožňuje vystavenie kníh alebo riadu a malá výška znamená, že nábytok nepreťažuje interiér. Kovové úchytky dokonale ladia s charakterom nábytku aj s jeho farbami. Celý nábytok bol prepracovaný v každom detaile a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Vitrína Tennes bude dokonalým doplnkom obývacej izby, kde ju možno použiť ako knižnicu. Dobre poslúži aj v jedálni, na odkladanie príborov. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalšie kusy nábytku z kolekcie Tennes.

S ohľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 114 cm
Výška : 140 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.