Neohodnotené

Vitrína z masívu dubového dreva vysoká samostatná NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2761
€831 –20 % €665 €554,17 bez DPH
Kategória: Vitríny a knižnice
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
vitrina dubova s 3 zasuvkami 1 dvierkami
€831 –20 %

Vitrína so sklenenými dvierkami otvárajúcimi sa doprava alebo doľava a tromi zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

Vitrína je univerzálny kus nábytku, ktorý by nemal chýbať v obývacích izbách. Z tohto dôvodu bola vytvorená kolekcia Nen prírodný dub, ktorej dôležitým prvkom boli vitríny. Je ich niekoľko na výber, líšia sa rozmermi a zasklenými plochami. Séria nábytku je venovaná ľuďom, ktorí hľadajú originálne riešenia v interiéroch. Všetky jeho prvky sú vyrobené z masívneho dubového dreva, ktoré je zakonzervované prírodnými rastlinnými olejmi.

Štíhla vitrína je vynikajúcou voľbou do rôznych interiérov, tiež s menšou plochou. Skladá sa zo sklenených políc, do ktorých sa zmestí dekoratívne sklo alebo drobnosti, ktoré chceme vystaviť. Spodnú časť nábytku tvoria priestranné zásuvky s kovovými úchytkami. Z nábytku je možné pomocou mnohých ďalších prvkov kolekcie vytvoriť veľa zaujímavých aranžmánov. Môže byť vložený do obývacej izby, kancelárie a jedálne. Je k dispozícii aj v mierne bielenej verzii aj ako model z bukových dosiek.

Charakteristika:

Výška:     200 cm

Šírka:       66 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.