Neohodnotené

Vitrína z masívu dubového dreva vysoká dvojitá NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2763
€1 131 –13 % €985 €820,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
vitrina dubova s 3 zasuvkami 2 dvierkami 2763
€1 131 –13 %

Dvojitá vitrína je súčasťou kolekcie Nen prírodný dub. Skladá sa z moderného a priestranného nábytku, ktorý je vynikajúcim riešením do interiérov. Milovníci prírodných materiálov ocenia jeho spracovanie. Je vyrobený z masívneho dubu, ktorý je základom každého kusu nábytku. Pre lepšiu ochranu dosiek boli naolejované. Kolekcia Nen je taká populárna, že sa dá kúpiť aj v mierne bielených farbách, rovnako ako z bukového dreva.

Zasklená vitrína je dokonalým riešením do obývacej izby, kancelárie alebo jedálne. Je vhodný na vystavenie riadu, krásneho porcelánu, dekoračného skla alebo domácich suvenírov. Pre ďalší efekt môžu byť sklenené police osvetlené. Spodnú časť nábytku tvoria široké zásuvky. Všetky potrebné prvky sú súčasťou balenia s nábytkom.

Vitrína s dvoma sklenenými dvierkami a tromi zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z masívneho dubu. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

Charakteristika:

Výška:     200 cm

Šírka:       110 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.