Neohodnotené

Vitrína z masívu dubového dreva vysoká dvojitá NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2759
€1 161 –13 % €1 009 €840,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
vitrina dubova s 4 zasuvkami 2 dvierkami 2759
€1 161 –13 %

Nábytok je určený pre milovníkov funkčných moderných interiérov. Všetky jeho prvky sú vyrobené z masívneho duba, čo je mimoriadne efektívny a odolný druh dreva. Drevo bolo naolejované, čo dokonale chráni jeho štruktúru. Kolekcia pozostáva z niekoľkých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať.

Dubová vitrína je pevný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť v každom byte. Jeho životnosť sa odhaduje na mnoho rokov. Vitrína má sklenenú časť, ktorá je ideálna na vystavenie dekoračného skla alebo drobností, či suvenírov. Pravú časť nábytku zaberajú priestranné skrinky, do ktorých sa zmestí veľa vecí. V dolnej časti sú zásuvky, ktoré sa dajú otvoriť pomocou kovových úchytiek. Prvky nábytku sa dajú kúpiť aj v mierne bielených farbách.

 

Vitrína so sklenenými dvierkami a modernými zásuvkami je vyrobená z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva. 

 

Charakteristika:

Výška:     200 cm

Šírka:       112 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.