Neohodnotené

Vitrína z masívu dubového dreva nízka NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2764
€966 –12 % €853 €710,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
vitrina dubova s 2 zasuvkami 2 dvierkami 2764
€966 –12 %

Sklenená vitrína s dvoma dverami (jedny sklenené, druhé drevené) a dvoma zásuvkami v modernom štýle, je vyrobená z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

Vitríny sú prvkami kolekcie Nen prírodný dub. Skladá sa z asi desiatky blokov vyrobených z masívneho dubového dreva. Je to ponuka pre milovníkov moderných interiérov, v ktorých dominujú prírodné materiály a vynikajúce remeselné spracovanie. Zbierka je v neustálom predaji, takže jej jednotlivé prvky je možné kedykoľvek kúpiť a doplniť k už existujúcemu usporiadaniu.

Kolekcia Nen prírodný dub je niekoľko vitrín, ktoré sa dajú kúpiť v prírodných aj mierne bielených farbách dreva. Predstavený model je masívnym kusom nábytku, ktorý bude dokonale ladiť so súvisiacimi prvkami obsiahnutými v kolekcii. Vitrína je vhodná do obývacej izby, kancelárie a dokonca aj do jedálne. Jej výhodou je veľká úžitková plocha. Veľkú časť zaberá sklenená vitrína, ktorá je vhodná na vystavenie drobností alebo pohárov. Na druhej strane sú priestranné skrinky, spodnú časť zaberajú zásuvky. Súčasťou balenia je všetok montážny materiál.

Charakteristika:

Výška:     140 cm

Šírka:       110 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.