Neohodnotené

Vitrína z masívu bukového dreva samostatná vysoká NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6661
€708 –20 % €566 €471,67 bez DPH
Kategória: Vitríny a knižnice
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
vitrina bukova samostatna nizka nen 6661
€708 –20 %

Vitrína je návrhom z kolekcie Nen olejovaný buk. Každá doska, z ktorej je vyrobený kus nábytku, je chránená rastlinnými olejmi, ktoré nielen chránia, ale aj zdôrazňujú prírodnú krásu masívu.

Vysoká vitrína je kus nábytku, ktorý sa bude hodiť v mnohých miestnostiach. Funguje dobre ako prvok vybavenia obývacej izby, kancelárie a jedálne. Dve sklenené police sú vhodné na vystavenie dekoračného skla alebo drobností. Môžu byť osvetlené pre lepší vizuálny efekt. Spodnú časť nábytku tvoria tri zásuvky, ktoré sa ľahko otvárajú pomocou kovových úchytiek.

Vitrína so sklenenými dvierkami otvárajúcimi sa doprava alebo doľava a tromi zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

Charakteristika:

Výška:        200 cm

Šírka:          66 cm

Hĺbka:         45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.