Neohodnotené

Vitrína z masívu bukového dreva vysoká NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

Momentálne nedostupné
Kód: 6659
€1 020 –12 % €896 €746,67 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
vitrina bukova dvojita vysoka nen 6663
€1 020 –12 %

Dvojkrídlová vitrína je súčasťou kolekcie Nen olejovaný buk. Skladá sa z mimoriadne efektívneho, moderného nábytku z masívu. Každý prvok bol chránený olejovým náterom. Prírodné rastlinné oleje nielen chránia, ale aj dodávajú nábytku jedinečný lesk. Séria Nen je k dispozícii aj v dubovom prevedení, tiež bielenom.

Vitrína je masívny kus nábytku, skladajúci sa z jedných sklenených dvierok, jedných drevených dvierok a širokých zásuviek umiestnených v spodnej časti. Do sklenených políc sa zmestí dekoratívne sklo alebo drobnosti. Nábytok sa perfektne hodí k ostatným návrhom v sérii a dá sa použiť v mnohých zaujímavých aranžmánoch. Vitrína je vhodná ako prvok obývacej izby, jedálne alebo aj kancelárie.

Vitrína s dvoma dverami a štyrmi zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

Charakteristika:

Výška:        200 cm

Šírka:          110 cm

Hĺbka:         45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.