Neohodnotené

Vitrína z masívu bukového dreva dvojitá nízka NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6664
€831 –20 % €665 €554,17 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
vitrina bukova dvojita nizka nen 6664
€831 –20 %

Sklenená vitrína s dvoma dverami (jedny sklenené, druhé drevené) a dvoma zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

Vitrína je mimoriadne funkčným kusom nábytku. Odporúčaný model patrí do kolekcie Nen olejovaný buk, pozostávajúcej z niekoľkých samostatných prvkov. Dajú sa kombinovať v akejkoľvek konfigurácii a vznikne moderný, mierne minimalistický interiér. Nábytok je vyrobený z masívneho bukového, alebo dubového dreva, ktoré je podrobené olejovaniu. To nielen chráni, ale aj dokonale zvýrazňuje krásu prírodného dreva.

Vitrína je vhodná do miestnosti, v ktorej plánujeme vystaviť niektoré predmety, napríklad ozdobné sklo alebo suveníry. Môžu byť umiestnené na dvoch policiach, uzavretých sklenenými dverami. Police môžu byť pre lepší efekt dodatočne osvetlené. Hornú časť nábytku tvoria pohodlné skrinky, zatiaľ čo spodnú časť tvoria zásuvky.

Charakteristika:

Výška:        140 cm

Šírka:          110 cm

Hĺbka:         45 cm

 

Vitrína je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.