Neohodnotené

Vitrína príborník z masívu Vidiek klasic

Jedinečný príborník, ktorý ukradne srdcia všetkých milovníkov nadčasovej tradície, retro štýlu a prírodných krás.

2 - 4 týždne
Kód: 231
€1 064 €886,67 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Príborník Vidiek klasic je vyrobený z masívneho borovicového dreva a je zakončený prírodným voskom s krásnou hnedou farbou, ktorá dokonale zvýrazňuje drevené zrno. Prvky, z ktorých je nábytok vyrobený, sú mimoriadne pevné a hrubé dosky doska 26 mm, priestranné zásuvky na drevených vodidlách a ručne kované rukoväte zaručujú najvyššiu kvalitu.

Dizajn nábytku poskytuje nielen mimoriadnu pevnosť, ale tiež kombinuje funkčnosť a krásu. Horná časť nábytku sú dve priestranné sklenené skrinky, za ktorými sú dve police ideálne na stolovanie. Medzi dverami máme dve otvorené police. Spodná časť sú uzavreté skrinky a tri zásuvky. Vďaka tomuto usporiadaniu je príborník napriek svojim malým rozmerom veľmi praktický a priestranný. Úspešne sa vojde do tradičného riadu, obrusov, príborov, riadu a doplnkov potrebných do každej obývačky alebo jedálne. Horná otvorená časť umožňuje zobraziť viac dekoratívnych prvkov, zatiaľ čo spodná časť je určená na uskladnenie.

Vitrína príborník bude ideálnym nábytkom do obývacej izby a jedálne. Okrem praktických výhod má tiež dekoratívnu funkciu. Funguje ako ústredný, pútavý prvok interiéru, ktorý mu dodáva charakter. Príborník vyzerá zaujímavo v rustikálnom štýle – je obklopený vidieckymi doplnkami, tradičnými obrusmi, porcelánovými a ílovými jedlami. Vyzerá tiež zaujímavo v neutrálnejšom, klasickom štýle a odvážnejší môže byť tiež v pokušení začleniť ho do moderného interiéru. Všetko záleží na našom obľúbenom štýle a správnom výbere príslušenstva.

Príborník Vidiek klasic dokonale zapadá do ostatných blokov tejto kolekcie. V kombinácii so stolmi a komodami vytvorí krásny interiér, ktorý nikto nezaujme ľahostajne. Po výbere stola Vidiek klasic 3 a komôrky 6/1 pre príbornicu, získame útulný, rustikálny interiér s odkazom na tradičné vidiecke chaty. Pri stole Vidiek klasic 1 a zásuvkách Vidiek klasic 3/6 bude toto usporiadanie klasickejšie. Čalúnené stoličky budú vyhovovať každému návrhu. Ak sa rozhodneme postaviť príborník v obývacej izbe, Vidiek klasic lavica bude nevyhnutnou spoločnosťou a regály budú zaujímavým doplnkom.

Príborníková vitrína z kolekcie Vidiek klasic 1/3 boli vyrobené z masívneho borovicového dreva, upravené prírodným voskom a olejom.
Polička môže byť vybavená zásuvkami za príplatok, ako je to znázornené na obrázku, čo zvyšuje jej funkčnosť. Štandardne má iba odkryté police. Knižnica dokonale doplní usporiadanie v rustikálnom štýle.
Dizajnér radí: móda pre police zvýšila dopyt po tomto type nábytku, ale iba interiérová polica pozitívne ovplyvňuje obraz interiéru. Vyvarujme sa nábytku vyrobeného z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou dyhou, ktoré nie sú odolné.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 152 cm
Výška : 129 cm
Hĺbka : 46 cm