Neohodnotené

Vešiaková stena z masívu Vidiek klasik

Vešiaková stena Vidiek klasik je nepostrádateľným prvkom každej štýlovej haly. Jedinečný dizajn, najvyššia kvalita a funkčnosť spôsobia, že nábytok osloví tie najnáročnejšie chute.

Momentálne nedostupné
Kód: 18388
€759 €632,50 bez DPH
Kategória: Predsieň
Záruka: 2 roky

Vešiaková stena je vyrobená z masívneho borovicového dreva a pokrytá prírodným voskom v krásnej hnedej farbe, ktorá zdôrazňuje zrnitosť dreva a jeho originálne čaro. Hrúbka prvkov je pozoruhodná. Drevo s hrúbkou 26 milimetrov zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť nábytku, ručne kované háčiky a úchytky dodávajú šatníku retro ráz.

Vešiaková stena je vybavená piatimi vešiakmi, poličkou a dvoma priestrannými zásuvkami na drevených vodítkach. Vďaka tomu máme priestor na vrchné ošatenie, šály, šály alebo čiapky a tiež ďalšie doplnky a oblečenie. Funkčnosť nábytku navyše zvyšuje sedadlo, ktoré umožňuje pohodlnú výmenu topánok. Priestor na sedenie je doplnený vankúšom v neutrálnom odnímateľnom poťahu.

Vešiaková stena bude dokonalá v predsieni, predsieni alebo chodbe. Môže byť úspešne použitá ako jeden kus nábytku, ale aj ako doplnok k ďalšiemu nábytku na chodbe. Botník , do ktorého sa zmestia všetky druhy obuvi pre celú rodinu, bude dokonalým doplnkom vášho šatníka. K dispozícii je tiež ďalší vešiakový panel, nízka skrinka na topánky a zrkadlo v dvoch veľkostiach.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 100 cm
Výška : 190 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.