Neohodnotené

Vešiak z masívu Vidiek klasik

Jednoduché, praktické a estetické zariadenie do predsiene alebo chodby. Vyrobené z masívneho borovicového dreva a ukončené prírodným voskom v krásnej hnedej farbe, ktorá dokonale zdôrazňuje zrnitosť dreva.

Momentálne nedostupné
Kód: 18390
€339 €282,50 bez DPH
Kategória: Predsieň
Záruka: 2 roky

Vešiak je vyrobený z dosiek, vďaka čomu odkazuje na tradičné umenie nábytku. Je vybavená poličkou na drevených podperách a piatimi kovovými vešiakmi, ktoré jej dodávajú jedinečný retro charakter. Vešiak je navrhnutý na zavesenie na stenu.

Nábytok sa perfektne hodí k ostatnému nábytku na chodbe z kolekcie Vidiek klasik. Oplatí sa ho doplniť najmä o botník , ktorý bude fungovať aj ako sedadlo. Ďalej stojí za to vyskúšať zrkadlo, vysoký botník alebo šatníkovú skriňu.

Vešiak sa hodí do interiérov v rustikálnom, retro a modernom štýle. Univerzálny tradičný štýl bude fungovať v každej hale.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 100 cm
Výška : 128 cm
Hĺbka : 20 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.