Neohodnotené

TV stolík z masívu dubového dreva NEN 125 cm

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2756
€596 –20 % €477 €397,50 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
tv stolik dubovy 125 s 1 dvierkami 2756
€596 –20 %

TV stolík je jedným z viacerých návrhov, ktoré nájdete v kolekcii Nen prírodný dub. Nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé, moderné riešenia založené na prírodných materiáloch. Všetky prvky kolekcie sú vyrobené z masívneho dubového dreva. V záujme lepšej ochrany jeho štruktúry boli dosky naolejované prírodnými rastlinnými olejmi, čo tiež ovplyvňuje estetiku nábytku.

Nízky TV stolík je kus nábytku, ktorý sa bude hodiť v každej miestnosti, kam plánujeme umiestniť televízor. Vďaka širokej hornej časti sa zmestí naň akékoľvek zariadenie bez ohľadu na jeho veľkosť. Stolík má okrem masívnej dosky aj dve poličky, do ktorých môžete vložiť súvisiace zariadenia, alebo uložiť diaľkové ovládače. Ľavú časť nábytku tvorí malá skrinka, ktorú je možné otvárať pomocou kovovej úchytky. TV stolíky sú k dispozícii v niekoľkých variantoch, z ktorých si môžete vybrať. Môžete tiež využiť možnosti modelov z bukových dosiek.

Televízny stolík s dvoma dverami a dvoma otvorenými policami v modernom štýle je vyrobený z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:      53 cm

Šírka:        125 cm

Hĺbka:       50 cm

 

TV stolík je zabalený v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.