Neohodnotené

TV stolík z masívu bukového dreva NEN 175 cm

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6657
€631 –20 % €505 €420,83 bez DPH
Kategória: RTV stolíky
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
tv stolik bukovy nen 175 cm 6657
€631 –20 %

Televízny stolík je návrhom z kolekcie Nen olejovaný buk. Všetky jeho prvky sú vyrobené z masívneho bukového dreva, ktoré bolo podrobené olejovaniu. Poskytuje nielen krásnu estetiku nábytku, ale chráni aj jeho štruktúru. Séria bola navrhnutá pre milovníkov minimalistického, moderného interiéru. Jednotlivé bloky nemajú ozdoby, iba kovové úchyty.

Nízky stolík na uloženie vybavenia je vhodný do každého interiéru, kam plánujeme umiestniť televízor. Na širokú hornú časť sa zmestí zariadenie väčších rozmerov. Stolík má poličku, ktorá vytvára priestor pre vybavenie TV. Po stranách sú dve skrinky s kovovými úchytkami. 

Televízny stolík s dvoma dverami a dvoma otvorenými policami v modernom štýle je vyrobený z masívneho buku. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:        53 cm

Šírka:         175 cm

Hĺbka:         50 cm

 

TV stolík je zabalený v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.