Neohodnotené

Stolička drevená kožená Vidiek klasik 1

Pohodlná a elegantná stolička v klasickom štýle s jemným retro nádychom.

Momentálne nedostupné
Kód: 18412
€248 €206,67 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky

Rám je vyrobený z masívneho bukového dreva a pokrytý hnedým olejom, ktorý sa perfektne hodí k ostatnému nábytku z kolekcie Vidiek klasik. Sedadlo a operadlo čalúnené kvalitnou kožou Essenza. Je to materiál pozostávajúci zo 70% prírodnej kože. Zvyšných 30% predstavuje jemná vrstva polyesteru, ktorá ju zakrýva, čo zabraňuje popraskaniu kože, je mäkšia a odolnejšia voči nečistotám. Vďaka použitiu tejto technológie sú stoličky praktickejšie a ich starostlivosť je oveľa ľahšia. Pozornosť si zaslúži nádherná farba fľaškovej zelenej, ktorá je jednou z najmódnejších farieb v interiéroch. Farba stoličiek dokonale ladí s tmavohnedou farbou nábytku Vidiek klasik . Dizajn stoličky predstavuje dokonale skombinované spojenie pohodlia, vkusu a najnovších trendov. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov je nábytok pohodlný a pevný.

Stolička sa perfektne hodí k stolom z kolekcie Vidiek klasik . Drevené nohy a elegantné farby spôsobujú, že stolička vyzerá skvele ako pri tradičných, tak aj pri modernejších stoloch.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je čistenie a údržba stoličky jednoduchá a bezproblémová. Čalúnenie by sa malo čistiť prostriedkami určenými na tento typ povrchu - stačí ich rovnomerne naniesť a utrieť dosucha. Neodporúčame nábytok namáčať.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 49 cm
Výška : 95 cm
Hĺbka : 61 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.