Neohodnotené

Stolička drevená čalúnená Vidiek klasik 2

Pohodlná a štýlová retro stolička. Rám je vyrobený z tvrdého bukového dreva a pokrytý hnedým olejom, ktorý dokonale ladí s nábytkom z kolekcie Vidiek klasik . Sedadlo a operadlo čalúnené kvalitnou látkou so zaujímavým károvaným vzorom.

Momentálne nedostupné
Kód: 18400
€261 €217,50 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky

Dizajn stoličky predstavuje vyváženú kombináciu jednoduchosti, elegancie a pohodlia. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov je nábytok pohodlný a odolný. Látka použitá na poťah stoličky je vysoko odolná proti oderu. Vďaka vhodnému profilovaniu operadla a jeho zakončeniu charakteristickým valčekom je nábytok ergonomický a vyzerá veľmi pekne.

Stolička bude dokonalým doplnkom stolov z kolekcie Vidiek klasik . Drevené nohy a tlmené farby čalúnenia robia stoličku dokonalým doplnkom k tradičným masívnym stolom. Rovnako dobre bude vyzerať v kombinácii s modernejším a minimalistickým nábytkom, čím vznikne zaujímavý kontrapunkt k jednoduchosti súčasného dizajnu.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je čistenie a údržba stoličky jednoduchá a bezproblémová. Čalúnenie by sa malo čistiť prostriedkami určenými na tento typ povrchu - stačí ich rovnomerne naniesť a utrieť dosucha. Neodporúčame nábytok namáčať.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 48 cm
Výška : 103 cm
Hĺbka : 65 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.