Neohodnotené

Skriňa z masívu Vidiek klasic 155

Priestranná a funkčná skriňa vyrobená z pevnej borovice a pokrytá prírodným voskom v krásnej hnedej farbe. Je k dispozícii v dvoch variantoch: zmontovaný alebo v demonte.

2 - 4 týždne
Kód: 228
€1 192 €993,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Zmontovaná verzia má šírku 155 cm. Montážna verzia má na druhej strane šírku 158 cm a je medzi modulmi vybavená prídavnou doskou. Na zostavenie šatníka jednoducho pripojte dvojdverovú, jednodverovú časť, podstavec a veniec.

Vysoko kvalitné spracovanie a premyslený dizajn sú zárukou, že šatník splní aj tie najvyššie očakávania. V širšej časti sa nachádza drevená tyč na zavesenie a polica na spodnej strane šatníka. Malé háčiky boli dodatočne namontované na jednom dverovom krídle. Užšia časť má police a dve zásuvky. Celý je uzavretý masívnym podstavcom a vencom. Kvalitné drevo a starostlivé spracovanie zaručujú, že šatník vydrží po mnoho rokov.

Rustikálny drevený šatník je ideálny do spálne, chodby alebo šatníka. Zaujímavý charakter dodávajú kovania – kov, čierne rukoväte a pánty dobre ladia s hnedou, hlbokou farbou dreva. Šatník ide dokonale s iným nábytkom z kolekcie Vidiek klasic. Perfektne sa hodí do rustikálnych interiérov.

Šírka : 155 cm
Výška : 190 cm
Hĺbka : 60 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.