Neohodnotené

Skriňa z masívu Vidiek klasic 105

Masívne skrine z kolekcie Vidiek klasic sú vyrobené z masívneho borovicového dreva. Drevo zo škandinávskych borovíc je vynikajúce pre nábytok, pretože vonia skvele, aj keď je mäkké, je odolné proti poškriabaniu a zahĺbeniu.

2 - 4 týždne
Kód: 225
€888 €740 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Masívná skriňa z kolekcie Vidiek klasic je kus nábytku, ktorý dokonale predstavuje celú radu Vidiek klasic: masívny, elegantný a funkčný, avšak vďaka použitiu zaoblených hrán získa jeho tvar jemný vzhľad.

Masívne prvky s hrúbkou 26 milimetrov, ktoré sme použili na výrobu šatníkov v kolekcii Vidiek klasic, vám dávajú dôveru v trvanlivosť a pevnosť tohto nábytku. Okrem toho sme použili pevné drevené kolíky, takže naše šatníky sa stanú ešte odolnejšími, takže si ich môžete užiť mnoho rokov – nielen ich dokonalý vzhľad, ale aj plnú funkčnosť.

Výnimočná trvanlivosť dreveného nábytku zaručuje ich mimoriadnu popularitu a jednoduchá starostlivosť a údržba sú ďalšou výhodou. Nábytok vyrábame ručne a každý model je jedinečný a vybavený vlastným charakterom. Neexistujú dva rovnaké kusy a naši zákazníci si môžu užiť svoj jedinečný nábytok.

Uvedomujeme si, že tento nábytok vydrží mnoho rokov, a preto sa snažíme starať sa o detaily, aby ste si každý deň mohli vychutnať ich krásu. Charakteristickým rysom štýlu, ktorý sme vytvorili v kolekcii Vidiek klasic, je návrat do minulosti. Úspešná kombinácia masívnych a ťažkých dizajnov vidieckeho nábytku s moderným dizajnom viedla k vytvoreniu jedinečného nábytku prispôsobeného modernite so silnou retro tónom s jedinečným charakterom pri zachovaní najvyššej estetiky.

Práca na každom šatníku vyžaduje nielen úsilie, ale aj vynikajúcu znalosť spracovania a povrchovej úpravy dreva. Každý prvok modelov rady Vidiek klasic je vyrobený ručne. Osvedčenie o tejto práci nájdete v nerovnomerne zaoblených rohoch a nerovných okrajoch. Nábytok vyrábame s vášňou, udržiavame najvyššie štandardy, ktoré kombinujú tradičné metódy spracovania dreva s modernými.

Dizajnér radí: móda pre šatníky zvýšila dopyt po tomto type nábytku, ale iba skrinka z masívneho dreva má pozitívny vplyv na imidž interiéru. Vyvarujme sa nábytku vyrobeného z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou dyhou, ktoré sú nielen nestabilné, ale tiež jednoducho nie pekné.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 105 cm
Výška : 190 cm
Hĺbka : 60 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.