Neohodnotené

Šatníková skriňa z masívu Tennes 1

Praktická, krásna a originálna - drevená skriňa z kolekcie Tennes je majstrovským nábytkovým dielom.

2 - 4 týždne
Kód: 18816
€937 €780,83 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Šatníková skriňa je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Zaujímavý spôsob spájania dáva efekt jednotlivým doskám. Vďaka tomu sa kus nábytku stáva prírodným a surovým. Tento efekt zvyšujú viditeľné stopy po pílení. Technika štruktúrovania zase robí povrch nábytku heterogénnym a zrno je odkryté.

Dizajn šatníka je funkčný a jedinečný. Asymetrické usporiadanie dverí a zásuviek robí kus nábytku zaujímavým a moderným. V širšej časti je lišta na vešiaky a v užšej časti polička s nastaviteľnou výškou. Priestranné zásuvky sú pripevnené na tradičných drevených bežcoch. Vysoké nohy poskytujú ľahkosť a uľahčujú čistenie. Kovové jednoduché úchytky sú mimoriadne praktické a zároveň dokonale ladia s farbami nábytku.

Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Šatníková skriňa Tennes 1, napriek tomu, že je charakteristickým kusom nábytku, sa perfektne hodí do všetkých druhov štýlov. Obklopený kovovými doplnkami vytvorí odvážne priemyselné usporiadanie. Medzi zelenými rastlinami a dekoráciami z prírodných materiálov bude šatník pôsobiť o niečo jemnejšie a interiér nadobudne boho charakter.

Šatníková skriňa bude dokonalým doplnkom spálne s nábytkom z kolekcie Tennes. Spolu s posteľou a nočnými stolíkmi vytvorí úplné a súvislé usporiadanie. Dokonalé to bude aj v hale, kde v súprave so zrkadlom bude nielen praktickým, ale aj esteticky vítaným hosťom.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 104 cm
Výška : 195 cm
Hĺbka : 60 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.