Neohodnotené

TV stolík z masívu Vidiek patina 17

Vybrali ste Tv stolík dostatočne vysoký, stabilný a pevný? Ak si nie ste istí, radi by sme vám ponúkli overený a masívny Tv stolík, na ktorý môžete umiestniť váš televízor a nemusíte sa báť možného rozhegania či prevrhnutia.

2 - 4 týždne
Kód: 171
€480 €400 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Masívny Tv stolík je celý vyrobený z prvotriedneho masívneho smrekového dreva, ktoré je pre tento účel ideálny.Spoločne s unikátnou šedou farbou, štruktúrovaným povrchom a osobitým kovaním, bude stolík slúžiť a vytvárať moderný vzhľad po dlhé roky alebo dokonca po generácie. Ak sa bude so stolíkom riadne zaobchádzať a nebude vystavený nadmernej vlhkosti, môžete sa tešiť z nábytku, ktorý vám bude slúžiť niekoľko rokov. Ak máte radi nábytok, kde vynikne prírodná kresba použitého materiálu, tak práve tento stolík pre vás bude prémiový. Pod vrchnou doskou je otvorený priestor, teda police, kam môžete umiestniť dekorácie či elektronické zariadenie. Pod policou je skrinka s nádherným liatinovým kovaním, ktoré dodá nádych rustikálneho štýlu. Silné nohy rámu zaistí stabilitu a robustný vzhľad.

Šírka : 98 cm
Výška : 64 cm
Hĺbka : 48 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemu štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnené textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.