Neohodnotené

TV stolík z masívu Vidiek klasik 1

Vybrali ste Tv stolík dostatočne vysoký, stabilný a pevný? Ak si nie ste istí, radi by sme vám ponúkli overený a masívny Tv stolík, na ktorý môžete umiestniť váš televízor a nemusíte sa báť možného rozhegania či prevrhnutia.

2 - 4 týždne
Kód: 2850
€459 €382,50 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Masívny Tv stolík z borovice má tri hlboké police a tri priestranné zásuvky na drevených šmýkačkách. Horná časť a ďalšie prvky sú vyrobené z hrubých dosiek 26 mm.

Klasický tvar dokonale zladený s ostatným nábytkom v retro štýle a interiér nadobudne útulný charakter. Nábytok je dokončený ručne a chránený prírodným voskom, vďaka čomu je bezpečný pre alergikov a životné prostredie. Otvorené police majú uzavretý chrbát. Stredná polica má otvor pre káble.

Šírka : 152 cm
Výška : 56 cm
Hĺbka : 45 cm

Nábytok je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú.