Neohodnotené

TV stolík z masívu Tennes 1

Drevená televízny stolík , ktorý je nielen praktický, ale aj jedinečná dekorácia do obývačky.

2 - 4 týždne
Kód: 18828
€555 €462,50 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

TV stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Obzvlášť pozoruhodný je dizajn nábytku - drevo bolo spojené zvláštnym spôsobom, takže nábytok vyzerá, akoby bol vyrobený z jednotlivých dosiek. Táto technika dáva istý druh prísnosti a odkazuje na stolárske tradície. Použitie štruktúrovania navyše odhaľuje prirodzenú krásu dreva a viditeľné stopy po píle dodávajú charakter. Heterogénny povrch dokonale odráža kúzlo zrna a úžasne zdôrazňuje zaujímavú farbu.

Farba televízneho stolíka Tennes 1 je ďalším prvkom, ktorý robí nábytok jedinečným. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, aj keď je taká výrazná, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá perfektne ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Samotný stolík Tennes 1 je dosť výrazná, ale veľmi dobre sa hodí k doplnkom v rôznych štýloch: boho, moderný, rustikálny alebo dokonca industriálny. Dekorácie vyrobené z kovu zdôrazňujú charakter nábytku a prírodnejšie doplnky, ako napríklad prútené koše alebo zelené rastliny, urobia aranžmán jemnejším.

Zaujímavý a originálny povrch dokonale ladí s jednoduchým, ale masívnym tvarom. Skrinka je vybavená uzamykateľnými policami a dvoma zásuvkami. Vysoké nohy a oceľové úchytky dodávajú nábytku moderný vzhľad. Dodatočná noha zaisťuje stabilitu skrinky a zabraňuje deformácii pracovnej dosky. Otvor pre kábel umožňuje estetické použitie rôznych typov zariadení. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Televízna stolík Tennes 1 je jedinečný kus nábytku, ktorý dobre poslúži v obývacej izbe v podobe televízneho stojana alebo nízkej komody. Pre zachovanie konzistentnosti interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ostatný nábytok z kolekcie Tennes.

Šírka : 180 cm
Výška : 53 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú.