Neohodnotené

Rozkladaia pohovka ARIANA látka svetlosivá/ružová/tmavomodrá

Hľadáte modernú pohovku do vašej domácnosti? Rozkladacie lôžko pre návštevy? Či napríklad reprezentatívnu sedačku do vašej kancelárie či pracovne? V tom prípade je pre vás pohovka ARIANA ako stvorená. Jej moderný dizajn vyrazí dych aj náročnému zákazníkovi.

2 - 4 týždne
Kód: 752
€669 €557,50 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Čalúnená je kvalitnou látkou Paros, vankúše látkou Kronos. Decentná svetlosivá pôsobí luxusne a nadčasovo, doplnená je ružovou a tmavomodrou. Výplň pohovky tvoria HR pena a pružina Falista. V prípade potreby pohovku hravo rozložíte. Táto kráska disponuje aj úložným priestorom. Elegantné drevené nožičky jej dodávajú na elegancii. Pohovka je dodávaná so štyrmi vankúšmi.
*Výplň sedačky ovplyvňuje váš pocit zo sedenia:
Pružina Falista
Pružina Falista je tvarovaná do podoby vlnovky, čo pozitívne vplýva na pružnosť a teda aj na mäkkosť sedačky. Okrem vyššieho komfortu, sedačky s vlnovcom majú aj dlhú životnosť. Sedačka má rám, v ktorom sú pod sedadlom priečne natiahnuté pružiny. Sedacie súpravy podložené touto pružinou patria medzi najkvalitnejšie sedačky.
HR Pena
HR PUR pena má oproti klasickej PUR pene vyššiu tuhosť, lepšiu kvalitu a omnoho dlhšiu životnosť. Všeobecne sú sedačky z HR peny považované za stredne tuhé.
Kombinácia pružiny Falista a HR peny zabezpečuje maximálne pohodlie pri sedení. Nerobte kompromisy, vyberajte sedačku, ktorá vás bude rozmaznávať!
Materiál: látka Paros 5/Kronos 29/Kronos 9
Farba: svetlosivá/ružová/tmavomodrá
Rozmery (ŠxHxV): 238x101x74/88 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 153×190 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 62 cm
Výška nožičiek: 11 cm
Rozkladacia
Úložný priestor
Drevené nožičky
Výplň sedacej časti pružina Falista/HR pena
Úložný priestor
Dodávané s vankúšmi
Dodávané v demonte

Možnosť individuálnej objednávky v 6 farebných prevedeniach látky Kronos a v 2 farebných prevedeniach látky Paros. Dodacia lehota individuálnej objednávky je 14 – 17 týždňov.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.