Príborníky

PRÍBORNIK Z MASÍVU – DO OBYVAČKY A JEDÁLNE
Masívny príborník je v tejto sezóne jedným z najmódnejších druhov nábytku. V našej ponuke nájdete široký výber príborníkov z masívneho dreva. Máme praktické jedálenské príborníky, ktoré sú ideálne na ukladanie riadu, obrusov a závesov a zároveň dodávajú jedálni teplý a útulný charakter. Príborníky do obývacej izby sú elegantnejšie. V tejto miestnosti bude dobre vyzerať biela alebo príborná tabuľa v klasickom alebo provensálskom štýle. Drevená príborník vyzerá najlepšie obklopený veľkým rodinným stolom a elegantnými stoličkami. V závislosti od charakteru nášho interiéru sa oplatí vybrať si komodu v správnom štýle.

Príborník z masívneho dreva – ktorý si vybrať?
Ak sú tradičné vidiecke estetiky blízko nás, vyberte si masívny rustikálny príborník. Masívna konštrukcia, štýlové vybavenie a malé zásuvky znamenajú, že tento kus nábytku nás zavedie do minulosti do teplej domácnosti našej babičky. Ľudové podnebie sa nachádza v horských príborníkoch – ručne vyrezávané rytiny, charakteristické výrezové srdcia držia srdce každého nadšenca zakopanských izpirácií. Ak si ceníme francúzsku eleganciu, vyberte si bielu klasickú príbornicu s charakteristickým vyrezávaným vencom. Slnečnú nádheru a neobmedzenú slobodu nájdete v provensálskych príborníkoch – nábytok so stierkou, zastaralá, má svoje jedinečné čaro.

PRÍBORNIK Z BOROVICE ALEBO BUKU?
Naše drevené príborníky sú vyrobené z masívneho dreva s dôrazom na každý detail. Starostlivým výberom dreva a remeselnou úpravou robíme príborníky z našej ponuky majstrovským dielom nábytku. Ich jedinečné formy zaručujú, že dostanete jedinečný kus nábytku. Široký výber povrchových úprav otvára nekonečné možnosti usporiadania. Príborníky naolejované, voskované a lakované môžu byť vybrané podľa potreby. Všetky sú mimoriadne pevné a odolné, takže budú slúžiť mnoho rokov.

Cena

5921196
15921196

Značky

Zobrazených položiek: 5
komoda pribornik so zeleznymi nohami jann 2272 2
€740 –20 %
€493,33 bez DPH
€592

Kolekcia Jann je moderná a zároveň fenomenálna kolekcia nábytku založená na masívnych kovových čiernych nohách

2272
pribornik dubovy s 4 zasuvkami a 2 dvierkami 2758
€1 005 –20 %
€670 bez DPH
€804

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov....

2758
kredenc z masivu tennes 1 jasart
€830,83 bez DPH
€997

Mimoriadny príborník, vďaka ktorému bude každá jedáleň jedinečná.

629
vitrina z masivu vidiek klasic jasart 4
€886,67 bez DPH
€1 064

Jedinečný príborník, ktorý ukradne srdcia všetkých milovníkov nadčasovej tradície, retro štýlu a prírodných krás.

231
kredenc z masivu vidiek patina 31 jasart
€996,67 bez DPH
€1 196

Máte krásnu jedáleň, ktorú by ste chceli riadne vybaviť a skrášliť? Tiež máte veľa porcelánových sád, ktorý by ste chceli efektívne vystaviť? Ak áno, máme pre vás príborník...

132
5 položiek celkom