Neohodnotené

Príborník z masívu dubového dreva NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2758
€1 005 –20 % €804 €670 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
pribornik dubovy s 4 zasuvkami a 2 dvierkami 2758
€1 005 –20 %

Príborník je mimoriadne funkčný kus nábytku. O jeho obľúbenosti svedčí skutočnosť, že sa objavuje v každej kolekcii nábytku. Odporúčaný model patrí do série Nen prírodný dub. Tento nábytok je vyrobený výhradne z masívneho dubového dreva. Ich originalita spočíva v tom, že neexistujú dve identické dosky, kvôli jedinečnosti vzoru zrna. Jeho vzor je navyše zdôraznený olejovaním, ktorým každá doska prechádza.

Nízky príborník je kus nábytku, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Môže to byť prvok vybavenia obývacej izby, jedálne alebo spálne. Jeho výhodami, okrem malých rozmerov, je veľké množstvo zásuviek a skriniek. Môžu byť použité ako miesto na uloženie odevov, ale aj príborov alebo riadu. Je k dispozícii nielen v odtieni prírodného dreva, ale aj v mierne bielených farbách.

Príborník s dvoma drevenými dverami a štyrmi zásuvkami v modernom štýle je vyrobený z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:     86 cm

Šírka:      175 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Príborník je zabalený v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.