Neohodnotené

Posteľ z masívu Vidiek klasik Ostro 2 - 140 cm

Posteľ Ostro je najlepšou voľbou pre podkrovnú spálňu, ale nielen to, je to nízka posteľ, takže bude dobre fungovať v každom interiéri.

2 - 4 týždne
Kód: 3203
€427 €355,83 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Dokonalá kombinácia jednoduchosti a pevnej konštrukcie zabezpečí dlhoročné používanie a originálny nadčasový dizajn vyplní interiér v rustikálno-retro aj modernom štýle.

Nábytok je chránený prírodným voskom, vďaka čomu je bezpečný pre alergikov a životné prostredie.

Postele z kolekcie Vidiek klasik sú vyrobené z pevných, masívnych dosiek, hrubých takmer tri centimetre. Masívne nohy postele, veľké 9x9 cm, zaručujú stabilitu a pohodlie pri používaní.

Šírka : 140 cm
Výška : 70 cm
Dĺžka : 200 cm

Typ dizajnéra : postele v retro štýle vyzerajú skvele v svetlých, minimalistických izbách. Ak však chcete svoj interiér trochu obohatiť o knick-knacks, najlepšie budú také, ktoré predstavujú rovnaký štýl ako posteľ.

Cena nezahŕňa rošt..

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti