Neohodnotené

Posteľ z masívu Vidiek klasik Dobro 180 cm

Postele Dobro sú vyrobené z masívneho dreva, ručne ukončené prírodným voskom, vďaka čomu je bezpečný pre alergikov a životné prostredie.

Momentálne nedostupné
Kód: 3208
€601 €500,83 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Rustikálny nábytok zaručuje vynikajúcu kvalitu povrchovej úpravy a moderný štýl kombinujúci retro prvky so súčasnou funkčnosťou a veľkým dôrazom na detail.

Borovicové postele z kolekcie Vidiek klasik sa vyznačujú dokonalým spracovaním, originálnou estetikou a mimoriadnou odolnosťou.

Posteľ Dobro je pohodlný, pevný kus nábytku s dokonalými proporciami, ktorý sa bude hodiť ku každému typu spálne. Takáto posteľ je vynikajúcou voľbou pre izbu pre mládež a pre väčšie spálne s manželskou posteľou. Jedinečný retro dizajn, v ktorom bola posteľ Dobro vyrobená, je odolný voči všetkej móde a bude dlhoročnou skvelou ozdobou vašej spálne.

Silné, hrubé borovicové dosky, z ktorých sme vytvorili postele Dobro, a solídne spracovanie zaručujú mnoho rokov bezproblémového používania.

Šírka : 180 cm
Výška : 130 cm
Dĺžka : 200 cm

K posteli si môžete vybrať jednu zásuvku s rozmermi 69 x 200 cm. Spodok zásuvky je vyrobený z preglejky. Po stranách zásuviek sú namontované štyri valčeky. Do zásuvky je možné vložiť až asi 15 kg.

Cena nezahŕňa rošt.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti