Neohodnotené

Posteľ z masívu Vidiek klasik 2 - 140cm

Borovicové postele sa vyznačujú dokonalým spracovaním, originálnou estetikou a mimoriadnou odolnosťou.

Momentálne nedostupné
Kód: 3197/140
€472 €393,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Posteľ Vidiek klasik II je pohodlný, pevný kus nábytku s dokonalými proporciami, ktorý sa bude hodiť ku každému typu spálne. Takáto posteľ je vynikajúcou voľbou pre dvojlôžkovú spálňu. Jedinečný retro dizajn, v ktorom bola posteľ vyrobená, odoláva všetkej móde a bude dlhoročnou skvelou ozdobou vašej spálne.

Postele Vidiek klasik II sú vyrobené z masívneho dreva, ručne upravené prírodným voskom, vďaka čomu sú bezpečné pre alergikov a životné prostredie.

Silné, hrubé borovicové dosky, z ktorých sme vytvorili postele Vidik klasik II, a solídne spracovanie zaručujú mnoho rokov bezproblémového používania.

 

Šírka : 140 cm
Výška : 130 cm
Dĺžka : 200 cm

K posteli si môžete vybrať jednu zásuvku s rozmermi 69 x 200 cm. Spodok zásuvky je vyrobený z preglejky. Po stranách zásuviek sú namontované štyri valčeky. Do zásuvky je možné vložiť až asi 15 kg.

Nábytok z kolekcie Vidiek je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Cena nezahŕňa rošt.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.