Neohodnotené

Posteľ z masívu Tennes 4 - 160 cm

Jedinečný kus nábytku, vďaka ktorému bude každá spálňa jedinečná.

Momentálne nedostupné
Kód: 18820
€620 €516,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Posteľ je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Vďaka jedinečnému spôsobu spojenia vyzerá nábytok tak, akoby bol vyrobený z jednotlivých dosiek s viditeľnými stopami po pílení. Tento fenomenálny efekt zdôrazňuje kúzlo dreva a použitie štruktúrovacích techník odhaľuje neobvyklý spôsob zafarbenia nábytku.

Konštrukcia postele je pevná a odolná. Rovné nohy značnej hrúbky zaisťujú stabilitu a zvyšujú ľahkosť a použitie stredného pruhu poskytuje ďalšiu podporu. Opierka hlavy zodpovedajúcej výšky zaisťuje najvyšší komfort odpočinku. Vďaka vysokej nohe vyzerá posteľ veľmi pôsobivo. Použitie alternatívneho usporiadania dosiek zvyšuje estetickú hodnotu nábytku a robí posteľ zaujímavou.

Zvláštna pozornosť si zaslúži farbu postele. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Drevená posteľ Tennes 4 je dosť výrazný kus nábytku, ktorý vám umožní vytvoriť originálne usporiadanie spálne v rôznych štýloch. Podľa zvoleného príslušenstva môžeme získať moderný, priemyselný, boho a dokonca aj rustikálny dekor. Nábytok vyzerá skvele s kovovými doplnkami, ako aj s prírodnými dekoráciami z juty alebo ratanu.

Vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu a originálnemu dizajnu je posteľ Tennes príťažlivá aj pre tie najnáročnejšie chute. Aranžmán by mal byť doplnený o ďalší nábytok z kolekcie Tennes - najmä nočné stolíky, komody a skrine.

Cena nezahŕňa rošt.

Šírka : 160 cm
Výška : 96 cm
Dĺžka : 200 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.