Neohodnotené

Posteľ z masívu Tennes 3 - 140 cm

Krásna, pohodlná a jedinečná - posteľ Tennes 3 osloví aj tých najnáročnejších.

2 - 4 týždne
Kód: 18809
€596 €496,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Vyrobená z masívneho borovicového dreva pomocou špeciálnej techniky, vďaka ktorej posteľ vyzerá ako z jednotlivých dosiek. Vďaka tomu získa nábytok prírodný, mierne surový charakter. Zdôrazňuje sa to použitím viditeľných značiek píl. Drevo tiež prešlo procesom štruktúrovania, ktorý ďalej odhaľuje jeho prirodzené kúzlo.

Dizajn postele je jednoduchý, ale efektný. Vďaka nízkej výške je nábytok ideálny pre spálne umiestnené v podkroví. Estetická opierka hlavy je vyrobená zo striedavo usporiadaných dosiek zapustených do rámu. Nízke, ale pevné nohy zaisťujú primeranú stabilitu postele a nepreťažujú nábytok.

Tiež stojí za to venovať pozornosť pôvodnej farbe postele. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Posteľ Tennes 3 je dosť výrazná, ale funguje skvele s rôznymi štýlmi. Dokonale sa hodí do moderných, priemyselných alebo boho-interiérov. Aranžmán by mal byť doplnený nočnými stolíkmi, komodami a skriňami z kolekcie Tennes, aby sa získal konzistentný a úplný dekor.

Cena nezahŕňa rošt.

Šírka : 140 cm
Výška : 96 cm
Dĺžka : 200 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.