Neohodnotené

Posteľ z masívu Tennes 2 - 140 cm

Unikátna posteľ, ktorá kombinuje mimoriadny dizajn a najvyššiu kvalitu spracovania.

Momentálne nedostupné
Kód: 18804
€569 €474,17 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Nábytok je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Prvky boli spojené tak, aby pripomínali jednotlivé dosky. Vďaka tomu sa posteľ stáva strohou a odkazuje na stolárske tradície. Viditeľné stopy po pílení a použitie štruktúrovacích techník robia povrch heterogénnym a prírodné kúzlo dreva je dokonale exponované.

Konštrukcia postele je mimoriadne pevná. Nohy príslušnej hrúbky zaisťujú stabilitu a zároveň dodávajú ľahkosť. Použitie prídavnej stredovej laty zvyšuje pevnosť postele. Pohodlné čelo zodpovedajúcej kvality je prvkom, ktorý zvyšuje komfort a zvyšuje estetickú hodnotu nábytku. Celá vec je zaujímavá vďaka striedavému usporiadaniu dosiek na operadle a nohe.

Zvláštna pozornosť si zaslúži aj farbu nábytku. Zaujímavý efekt sa dosiahol vďaka špeciálnej technike farbenia a vylepšenej štruktúrovaním. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Posteľ Tennes 2 je celkom charakteristický kus nábytku a nepotrebuje okolo seba príliš veľa dekorácií. Zároveň je dostatočne univerzálny, aby vám umožnil vytvárať rôzne štýly. Vyzerá skvele obklopený zeleňou, prírodnými tkaninami a materiálmi, čo vytvára módny a útulný boho dekor. Na druhej strane sa k kovu perfektne hodí - surové, ťažké doplnky nám dodajú industriálne usporiadanie. Posteľ bude tiež pôsobiť minimalisticky - jednoduché dekorácie v malom množstve vám umožnia vytvoriť moderný interiér.

Aranžmán s posteľou by mali byť doplnené nočnými stolíkmi, komodami a skriňami z kolekcie Tennes. Použitie zrkadla zvýrazní charakter interiéru a opticky zväčší priestor.

Cena nezahŕňa rošt.

Šírka : 140 cm
Výška : 63 cm
Dĺžka : 200 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.