Neohodnotené

Posteľ z masívu Tennes 1 - 140 cm

Pohodlná a originálna posteľ, ktorá zaujme kvalitným spracovaním a jedinečným dizajnom.

Momentálne nedostupné
Kód: 18819
€662 €551,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Vyrobená z masívneho borovicového dreva pomocou špeciálnej techniky, vďaka ktorej posteľ vyzerá ako z jednotlivých dosiek. Inovatívny dizajn a viditeľné stopy po pílkach dávajú nábytku prírodný, mierne surový charakter. Drevo bolo dodatočne štruktúrované, čo ďalej zdôrazňuje jeho prirodzený pôvab.

Dizajn postele je jednoduchý, ale efektný. Čelo postele je vyrobené zo striedavo usporiadaných dosiek zapustených do dreveného rámu. Robustné nohy zaisťujú stabilitu konštrukcie, ale nepreťažujú posteľ. Dodatočnú oporu poskytuje stredná lišta.

Tiež stojí za to venovať pozornosť pôvodnej farbe postele. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Posteľ Tennes 1 je dosť výrazná, ale hodí sa k najrôznejším štýlom. Dokonale sa hodí do moderných, priemyselných alebo boho-interiérov. Aranžmán by mal byť doplnený nočnými stolíkmi, komodami a skriňami z kolekcie Tennes, aby sa získal konzistentný a úplný dekor.

Cena nezahŕňa rošt..

Šírka : 140 cm
Výška : 96 cm
Dĺžka : 200 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti