Neohodnotené

Posteľ z masívu čalúnená Vidiek klasik Ziem 180 cm

Drevená posteľ so zaujímavou pevnou konštrukciou a čalúneným čelom, ktorá je vynikajúcim riešením pre fanúšikov kombinácie moderných a tradičných riešení.

2 - 4 týždne
Kód: 18470
€675 €562,50 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Čalúnená posteľ Ziem je vyrobená z masívneho dreva s hrubými a masívnymi prvkami. Nohy postele sú plné trámy so stranou 9 cm. Posteľ je pokrytá krásnym, hnedým voskom. Vzhľadom na to, že posteľ je dosť nízka, bude sa perfektne hodiť do spální umiestnených v podkroví. Jeho neobvyklá forma mu dodáva aj moderný charakter. Čalúnená opierka hlavy zvyšuje komfort používania a robí posteľ veľmi zaujímavou. Použitie špeciálneho materiálu essenza. Je to materiál pozostávajúci zo 70% prírodnej kože. Zvyšných 30% predstavuje jemná vrstva polyesteru, ktorá ju zakrýva, čo zabraňuje popraskaniu kože, je mäkšia a odolnejšia voči nečistotám. Krásna farba čalúnenia si zaslúži pozornosť - zelená s fľašou sa hodí k hnedej posteli.

Posteľ Ziem je vynikajúcim riešením pre milovníkov originálnych riešení. Funguje dobre v rustikálnom aj modernom interiéri. Podľa výberu doplnkov a dekorácií môžeme dosiahnuť retro, rustikálny, priemyselný a moderný efekt. Posteľ sa hodí k nočným stolíkom, komodám a šatníkom z kolekcie Vidiek klasik.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Cena nezahŕňa rošt.

Šírka : 180 cm
Výška : 70 cm
Dĺžka : 200 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.