Neohodnotené

Polica z masívu PRATTO 35

Domov je miesto, kde sa rodia príbehy. Veľké, ktoré odovzdávame ďalším generáciám, aj tie malé príbehy, starostlivo udržiavané v zákutiach pamäti. Preto sme vytvorili nábytok z kolekcie Pratto, vďaka ktorému bude váš interiér niekedy pokojným miestom na odpočinok, a inokedy sa zmení na rušné konferenčné centrum.

3 - 8 týždňov
Kód: 6700
€92 €76,67 bez DPH
Kategória: Police
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný

Polica je vyrobená z masívneho brúseného dreva v rustikálnej dubovej farbe a v kombinácii s kovovými detailmi zdôrazní jedinečnosť okamihov strávených doma. Kolekcia Pratto je vyrobená s dôrazom na každý detail a starostlivo vybrané materiály s ktorým si môžete spájať svoj život po mnoho rokov. Knihy, fotografie alebo možno štýlové doplnky? Toto je vaše miesto na Zemi, takže si tam umiestnite, čo chcete. Žiadne dva domy nie sú rovnaké, rovnako ako neexistujú dva rovnaké kusy dreva, preto vám nábytok z kolekcie Pratto dokonale vyhovuje.

Polica Pratto 35 je vyrobená z masívneho, hlboko brúseného dreva. 

TECHNICKÉ DÁTA

Zbierka: Pratto
Montovaný nábytok: Áno
Šírka: 180 cm
Výška: 25 cm
Hĺbka: 26 cm
Farby: dub rustikálny - lak s čiernymi matnými prvkami
Korpus: doska na nábytok, vnútorná: doska na nábytok v drevodekore
Materiál: Kartáčované masívne drevo
Typ nábytku: závesný
Osvetlenie: Žiadne
Upevnenie na stenu: Áno

 

Z bezpečnostných dôvodov a kvôli zachovaniu príslušnej tuhosti nábytkovej konštrukcie by mal byť trvale pripevnený k stene pomocou priloženej montážnej sady.

 Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.