Neohodnotené

Polica z masívneho bukového dreva NEN 120 cm

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6669
€133 –20 % €106 €88,33 bez DPH
Kategória: Nábytok Nena buk
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
polica bukova nen 120 cm 6669
€133 –20 %

Závesná polica je súčasťou kolekcie Nen naolejovaný buk. Je to ponuka pre milovníkov zaujímavých, moderných riešení bytových interiérov. Skladá sa z prvkov, ktoré je možné navzájom voľne kombinovať, vytvárať nové usporiadania alebo pridať prvok k existujúcim. Všetok nábytok v sérii je vyrobený z bukového masívu. Dajú sa kúpiť aj v dubovom prevedení, tiež bielenom.

Dlhá minimalistická polica je mimoriadne všestranný kus nábytku. Nemá žiadne ozdoby, jej krása vychádza z prírodných krás dreva. Miesto upevnenia na stenu bolo starostlivo skryté, čo výrazne zvyšuje estetickú hodnotu police. Polica je vhodná do každej miestnosti, od obývacej izby po jedáleň, detskú izbu, spálňu a dokonca aj predsieň. Masívna polica môže byť miestom na uloženie drobností, suvenírov, alebo napríklad klobúkov. 

Polica v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:        3 cm

Šírka:         120 cm

Hĺbka:         20 cm

 

Polica zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.