PC stoly

DREVENÉ PC STOLY- KTORÉ SI VYBERAŤ?
Drevené stoly sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva s dôrazom na každý detail. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou drevených stolov. Môžete si vybrať rôzne druhy dreva s rôznymi povrchovými úpravami. Borovicový stôl bude dokonalý pre študentskú izbu vďaka antistatickým vlastnostiam borovicového dreva. V štýlovej domácej kancelárii bude fungovať dubový stôl. Môžeme si vybrať stoly naolejované, voskované a lakované. Čo ešte hľadať pri výbere stola? Je potrebné zvážiť jeho účel. Užitočný bude počítačový stôl s prídavnou sklopnou doskou stola.

DREVENÉ MLÁDEŽSKÉ DIZAJNY – ČO BY SA MALI?
Pracovný stôl pre mládež by mal byť vybavený skrinkami a zásuvkami na knihy a školské potreby. Ak zariadime menší byt a stôl nebude v samostatnej miestnosti, ale v samostatnej zóne v obývacej izbe alebo spálni – zvážte drevené stoly. Stôl so zásuvkami bude praktický a priestranný a stôl so skrinkou bude užitočný na ukladanie dokumentov. Zaujímavou ponukou je rohový stôl, ktorý vám umožní dokonale usporiadať priestor a dá veľa priestoru na prácu.

MODERNÉ ALEBO ELEGÁLNE DREVENÉ DREVO?
Okrem praktických problémov sú dôležité aj vizuálne aspekty. Aby bola práca alebo práca potešením, je potrebné zabezpečiť, aby bol stôl jednoducho estetický. Naša ponuka zahŕňa stoly v mnohých štýloch. Máme moderné drevené stoly s jednoduchými a ergonomickými tvarmi. Pre milovníkov nadčasovej elegancie odporúčame štýlové klasické stoly. V interiéroch inšpirovaných estetikou dediny budú pôsobiť mohutné rustikálne stoly. Romantici si zamilujú jemných sekretárov zdobených jemnými rezbami, ohnutými nohami a ozdobnými kovaniami. Nadčasovou ponukou sú jednoduché drevené stoly v prírodnej farbe dreva, ktoré vďaka svojej trvanlivosti a klasickej podobe vyhovujú mnohým úpravám.

Cena

147614
1147614

Značky

Zobrazených položiek: 4
detsky pracovny stol domcek
€122,50 bez DPH
€147

Pracovný stôl pre malých študentov je dobrá investícia do rozvoja dieťaťa.

BR-40100
konferencny stolik z masivu s kovovymi nohami tennes 1 jasart
€310,83 bez DPH
€373

Unikátny konferenčný stôl, ktorý kombinuje minimalizmus, pohodlie a mimoriadny štýl.

18827
pc stol vidiek klasic 2 jasart
€329,17 bez DPH
€395

Voskovaný borovicový PC stôl Vidiek klasik vyrobený z masívneho borovicového dreva. Perfektné pre milovníkov retro štýlu.

3534
pc stol vidiek klasic 10 1
€511,67 bez DPH
€614

Rustikálny stôl z masívneho borovicového dreva zakončený prírodným voskom. Tento nábytok je ideálny pre milovníkov retro štýlu. Klasický, pevný a pôsobivý stôl má...

219
4 položiek celkom