Neohodnotené

PC stolík z masívu s kovovými nohami Tennes 1

Unikátny konferenčný stôl, ktorý kombinuje minimalizmus, pohodlie a mimoriadny štýl.

2 - 4 týždne
Kód: 18827
€373 €310,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Vrchná doska z masívneho borovicového dreva je pripevnená na kovových nohách. Špeciálny dizajn zvršku vytvára vzhľad, akoby bol vyrobený z jednotlivých dosiek. Viditeľné značky píl dodávajú charakter a technika štruktúrovania zdôrazňuje prirodzenosť dreva. Vnímateľná štruktúra dokonale ladí so zaujímavými farbami zvršku.

Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Stôll sa perfektne hodí do najrôznejších štýlov. Dokonale ladí s modernými aranžmánmi. Jednoduchý tvar a oceľové nohy budú dokonalým pozadím pre módne doplnky. Nábytok sa dobre hodí k priemyselným a loftovým doplnkom, ktoré zdôraznia strohosť stola. Za vyskúšanie tiež stojí trochu svetlejšia dekorácia - pristanú aj akcenty v štýle boho alebo moderného statku.

Stôl sa skladá zo stolovej dosky a kovových nôh. Jednoduchý dizajn poskytuje veľké možnosti usporiadania a zaisťuje pohodlie. Kovové nohy majú odreniny, ktoré dodávajú nábytku priemyselný charakter. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Stôl Tennes 1 je vynikajúcou voľbou pre domácu kanceláriu aj štúdio. Skvele poslúži aj ako neformálny kus nábytku, ak si musíte nájsť miesto na prácu v obývacej izbe. Aranžmán s pracovným stolom by mal byť doplnený o ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Šírka : 80 cm
Výška : 75,2 cm
Dĺžka : 140 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú.