Neohodnotené

PC stôl z masívneho dreva Vidiek klasic 2

Voskovaný borovicový PC stôl Vidiek klasik vyrobený z masívneho borovicového dreva. Perfektné pre milovníkov retro štýlu.

Momentálne nedostupné
Kód: 3534
€475 €395,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Klasický, pevný tvar má bezpečne zaoblené rohy. Písací stôl je funkčný vďaka priestrannej zásuvke vysokej 15 cm a širokej 37 cm a hlbokej 55 cm a polici s rozmermi: hĺbka 57 cm / šírka 41 cm / výška 38 cm umiestnenej za dvierkami, do ktorej sa zmestí množstvo väčších dokumentov, napríklad do zakladačov.
Perfektný do detskej, tínedžerskej a dospelej izby vďaka príslušnému príslušenstvu. Rozmery nábytku zaručujú jeho správnu expozíciu aj v malej miestnosti.

Kus z dreva s viditeľnou štruktúrou je nepochybne jeho najväčšou devízou. Táto vlastnosť znamená, že žiadne dva kusy nábytku nie sú rovnaké, rozdielne je ich zrno.

Šírka : 110 cm
Výška : 76 cm
Hĺbka : 60 cm

Nábytok je ručne vyrobený.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti