Neohodnotené

Nočný stolík z masívu Vidiek patina 02

Nočný stolík by mal byť samozrejmosťou v každej spálni. Nejde len o to, že na stolík položíte krásnu lampičku, ale ide aj o to, že môžete mať krásny úložný priestor navyše.

Momentálne nedostupné
Kód: 141
€296 €246,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Kam uložíte svoju knihu, okuliare, mobil a veľa iných drobných vecí? Neukladajte tieto vaše potreby na zem vedľa lôžka. Je to zbytočne nepohodlné a robí to vašu spálňu neusporiadanú.

K výrobe nočného stolíka Vidiek patina 02 bolo použité masívne smrekové drevo, ktoré získalo finálnu farbu v netradičnom šedom tóne.Farba použitá na nočný stolík Vidiek patina 02 si prešla dlhým rozhodovaním, miešaním a ladením, než bol namiešaný správny tón, ktorý by dokázal z celej tejto kolekcie vytvoriť jedinečný nábytok. Masívna konštrukcia zo smrekového dreva bola obohatená o dve priestranné zásuvky, ktoré schovajú všetky vaše potreby.Aby bolo kúzlo prírodného materiálu ešte viac podporené, celý kus nábytku si prešiel štrukturačním procesom, vďaka čomu dokonale vynikne prírodná štruktúra dreva a nádherné mierne praskliny.

Šírka : 54 cm
Výška : 48 cm
Hĺbka : 42 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemu štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnné textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.