Neohodnotené

Nočný stolik z masívu Vidiek klasic 1

Nočný stolík z kolekcie Vidiek klasic je vyrobená z masívneho dreva chráneného prírodným voskom. Vďaka tomu je nábytok z tejto kolekcie bezpečný pre alergikov a prírodné prostredie

2 - 4 týždne
Kód: 207
€220 €183,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Nočný stolik Vidiek klasic 1 je ideálna pre vysoké postele a malé priestory, môže pôsobiť ako komoda.
Rustikálny nábytok sa vyznačuje nerovnakými líniami a nerovnými zaoblenými rohmi, pričom dôkazom toho, že nábytok z tejto kolekcie je ručne, je charakteristika rustikálneho štýlu.

Dekoratér odporúča: Nočné skrinky sú skvelým dekoratívnym prvkom, ale mali by ste sa dôkladne pozrieť na tvary a farby našej spálne, aby zodpovedali vzhľadu nábytku. Borovicový nábytok s teplým tónom dokonale ladí s chladnejšími interiérmi, ktorých okná majú severnú výstavu.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 29 cm
Výška : 69 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti