Neohodnotené

Nočný stolík z masívu Tennes 1

Zaujímavý a praktický kus nábytku, ktorý vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu môže vykonávať niekoľko funkcií. Funguje ako nočný stolík aj ako kontajner na písací stôl.

2 - 4 týždne
Kód: 18823
€297 €247,50 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Špeciálny spôsob spájania spôsobuje, že nábytok vyzerá ako z jednotlivých dosiek. Technika štruktúrovania navyše a viditeľné stopy píl zdôrazňujú prirodzené kúzlo dreva. Dizajn nábytku je jednoduchý, ale pevný a funkčný. Priestranná zásuvka na drevených vodítkach a otvorená polica vám umožnia ľahko uložiť potrebné veci. Vysoké nohy dávajú ľahkosť a uľahčujú udržiavanie poriadku.

Zvláštnu pozornosť si zaslúži farbu nábytku. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Skrinka sa perfektne hodí do rôznych štýlov - podľa zvoleného príslušenstva môžeme získať moderný, priemyselný, boho alebo aj rustikálny dekor. Tento kus nábytku je ideálny do spálne ako nočný stolík. Perfektne sa hodí aj k pracovnému stolu z kolekcie Tennes ako kontajner.

Šírka : 46 cm
Výška : 52 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti