Neohodnotené

Kredenc príborník z masívu Vidiek patina 31

Máte krásnu jedáleň, ktorú by ste chceli riadne vybaviť a skrášliť? Tiež máte veľa porcelánových sád, ktorý by ste chceli efektívne vystaviť? Ak áno, máme pre vás príborník Vidiek patina 31 v zaujímavom a originálnom riešení.

2 - 4 týždne
Kód: 132
€1 196 €996,67 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky

Spojte funkčné, estetické a praktické dohromady a kúpte si jeden z našich dokonale prepracovaných príborníkov, ktorý bude krášliť váš priestor v kuchyni či jedálni.

Tradične konštruovaný príborník v rustikálnom či retro štýle vyrobený z masívneho smrekového dreva, uloží vaše obľúbené sady tanierov a ostatné predmety na dlhý rad rokov. Ako iste viete, smrekové drevo patrí k drevinám, ktoré sú veľmi krásne vďaka svojej prírodnej kresbe. Aby bola naplno využitá krása dreva, nábytok je jemne vyfrézovaný, a ako konečný náter je použitá ľahká sivá farba, ktorá nábytku predĺži životnosť a chráni ho pred nepriaznivými vplyvmi, ako sú drobné odreniny a škrabance.
Príborník sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú na pohodlné prenášanie oddeliť.
Vrchná časť príborníka obsahuje skrinku s nádherným liatinovým kovaním a tromi zásuvkami.
Spodná časť je skriňa raz s policou.

Šírka : 120 cm
Výška : 190 cm
Hĺbka : 48 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemu
štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnné textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.