Neohodnotené

Kredenc príborník z masívu Tennes 1

Mimoriadny príborník, vďaka ktorému bude každá jedáleň jedinečná.

2 - 4 týždne
Kód: 629
€997 €830,83 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky

Príborník Tennes 1 je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Obzvlášť pozoruhodný je spôsob výroby nábytku - jednotlivé dosky navzájom spojené trvanlivým spôsobom zvyšujú strohosť a pôsobia tak, že kredenc odkazuje na stolárske tradície. Viditeľné stopy po píle dodatočne zdôrazňujú charakter nábytku. Drevo navyše prešlo procesom štruktúrovania, ktorý dokonale odhaľuje zrnitosť dreva a zdôrazňuje neobvyklú farbu nábytku.

Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Príborník Tennes 1, aj keď je taký výrazný, bude vyzerať skvele v mnohých štýloch. Dokonale zapadá do boho štýlu, hodí sa do rustikálneho interiéru, dobre sa hodí do moderných a dokonca aj priemyselných úprav. Podľa zvoleného príslušenstva dosiahneme iný efekt - od modernej strohosti a silného charakteru podkrovia, cez jemný moderný štýl farmárskeho domu až po idylický rustikálny dekor.

Dizajn príborníka, aj keď je jednoduchý, vyzerá pôsobivo a poskytuje maximálnu funkčnosť. Presklené dvere umožňujú vystavenie riadu, otvorené police sa budú hodiť pre každodenné doplnky a uzavreté police a priestranné zásuvky sa osvedčia ako miesto na uloženie obrusov, riadu a doplnkov. Vysoké nohy dodávajú mohutnému tvaru ľahkosť a pomáhajú udržiavať ho čistý. Pozoruhodné sú aj oceľové úchytky, ktoré dokonale zdôrazňujú charakter nábytku. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Drevený príborník Tennes 1 bude vhodný do každej jedálne. Spolu so stolíkom z tejto kolekcie vytvorí kompletné a súdržné usporiadanie. Kus nábytku bude dobre fungovať aj na otvorených priestranstvách, kde kuchyňa, jedáleň a obývacia izba splývajú a vytvárajú jeden celok. Potom stojí za to vyskúšať súpravu rozšíriť o komodu, skrinku tv a lavicu z kolekcie Tennes.

Cena nezahŕňa koše. Koše sú prvkom deklarácie.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 163 cm
Výška : 140 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú.