Neohodnotené

Konzola z masivu Vidiek patina 08

Už máte svoj konzolový stôl? Že nie? Tak to je teda veľká chyba, pretože konzolový odkladací stolík je veľmi všestranným a funkčným vybavením, ako pre obývaciu izbu, spálňu, tak i predsieň.

Momentálne nedostupné
Kód: 129
€568 €473,33 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Kam stolík umiestnite je len na vás, ale určite s ním vytvoríte plnohodnotný a osobitý priestor.

Tento zaujímavý a predovšetkým štýlový stolík na ktorého výrobu bolo použité masívne smrekové drevo, je spracovaný v tej najvyššej kvalite, čo z neho robí nábytok pre náročných zákazníkov. Pod masívne vrchnou doskou sú vložené dve priestranné zásuvky a v spodnej časti jedna odkladacia polica.
Venujte veľkú pozornosť robustným nohám, ktoré robia z celku robustný a stabilný nábytok. Ak vás ale skôr zaujala krásna šedá farba, iste ste človek, ktorý obdivuje krásu a originalitu dreva.
Táto šedá farba bola miešaná a skúšaná dlhé roky, kým sa našiel požadovaný tón, ktorý by prírodnú štruktúru dreva nezakryl, ale naopak ju zvýraznil a na to, aby celý nábytok ochránil. Odkladací stolík je široký 120 centimetrov, teda ideálny aj do menších priestorov.

Šírka : 120 cm
Výška : 77 cm
Hĺbka : 48 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemu štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnné textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.