Neohodnotené

Konzola z masívu Vidiek klasik

Borovicová konzola z kolekcie Vidiek klasik je vyrobená z masívneho dreva, chránená prírodným olejom a voskom. Tento kus nábytku sa skvele hodí ako doplnok interiéru, najmä v nevyužitých priestoroch, napríklad v hale.

2 - 4 týždne
Kód: 15636
€440 €366,67 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Tento výrobok sa vyznačuje silnými, pevnými nohami a vrchnou časťou s hrúbkou 26 mm, vďaka čomu sa hodí do rustikálneho nábytku. V spodnej časti konzoly je nainštalovaná ďalšia praktická polica. V celej kolekcii Vidiek klasik je retro štýl zachovaný nielen v podobe úchytiek, ale aj drevených vodítok, ktoré sú odolnejšie ako kovové vodidlá.

Nábytok je ručne vyrobený.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 130 cm
Výška : 78 cm
Hĺbka : 42 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.