Neohodnotené

Konferenčný stolík z masívu Vidiek patina 10

Konferenčný stolík je veľmi dôležitým vybavením pre obývaciu izbu. Prináša nám komfort a predovšetkým pohodlie.

Momentálne nedostupné
Kód: 126
€440 €366,67 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Kto by nemal rád večerné odreagovanie sa pri televízii či čítanie zaujímavé knihy s šálkou čaju alebo pohárom obľúbeného vína? Ale kam by ste odložili pohárik či šálku, keby ste nevlastnili konferenčný stolík? V dnešnej dobe je tento typ nábytku naozaj nenahraditeľným vybavením pre obývacie izby, preto vám ponúkame kvalitný konferenčný stolík v krásnom dizajne.

Celý stolík je vyrobený z masívneho, prvotriedneho smrekového dreva, ktoré bolo obrúsené, aby vynikla nádherná prírodná štruktúra, a aby bol podporený prírodný vzhľad. Na ochranu nábytku pred drobnými odreninami a škrabancami bola použitá svetlo šedá farba. Jednoduchá, ale pritom zaujímavá konštrukcia pod vrchnou doskou ukrýva prídavnú policu, na ktorú si bez obáv môžete odložiť vaše obľúbené potreby, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Stolík Vidiek patina 10 sa hodí do nadčasového rustikálneho, retro i industriálneho štýlu, nielen do domácností na vidieku, ale aj do mestského bytu. Nábytok z kolekcie Country New bude s iným nábytkom z tejto kolekcie tvoriť dokonalú kombináciu.Doplniť ho môžete dekoráciami v zemitých farbách, a keďže je to nábytok z prírodných surovín, podporte jeho vzhľad živými rastlinami.

Šírka : 100 cm
Výška : 45 cm
Hĺbka : 60 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti