Neohodnotené

Konferenčný stolík z masívu a kovu Tennes 1

Jedinečný konferenčný stolík, ktorý dodá vašej obývačke moderný charakter.

2 - 4 týždne
Kód: 18800
€228 €190 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Konferenčný stolík Tennes 1 je vyrobený z borovicového dreva a kovu. Špeciálny dizajn zvršku robí, že vyzerá ako z jednotlivých dosiek. Kovový rám dodáva industriálny charakter a zaisťuje vysokú životnosť nábytku. Odreniny na oceli a stopy po píle na doske stola ešte viac zdôrazňujú loftový dizajn. Pozoruhodný je aj štruktúrovaný zvršok. Táto úprava krásne odhaľuje prirodzenosť dreva a robí mimoriadnu farbu ešte zaujímavejšou.

Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Konferenčný stolík Tennes 1 je dosť výrazným kusom nábytku. Napriek tomu sa veľmi dobre hodí k najrôznejším štýlom. Dokonale sa hodí k moderným interiérom, vyzerá skvele v priemyselných prevedeniach. Všetko závisí od použitých dekorácií. Jednoduchá forma a originálna farba nábytku umožňujú veľkú voľnosť pri výbere príslušenstva.

Konferenčný stolík z kolekcie Tennes je dokonalým doplnkom obývacej izby. Usporiadanie by malo byť kvôli zachovaniu konzistencie doplnené skrinkou RTV, vitrínou a komodami.

Šírka : 92 cm
Výška : 48 cm
Hĺbka : 92 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.