Neohodnotené

Konferenčný stolík z masívneho bukového dreva štvorcový NEN 65 cm

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6673
€251 –20 % €201 €167,50 bez DPH
Kategória: Konferenčné stolíky
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
konferencny stoli bukovy nen 65 cm 6673
€251 –20 %

Štvorcový konferenčný stolík z kolekcie Nen naolejovaný buk je univerzálnym riešením pre moderné interiéry. Všetky prvky série predstavujú najvyššiu kvalitu spracovania založenú na prírodných krásach dreva. Buk je drevo, s ktorým sa dá pomerne ľahko pracovať, navyše má jedinečnú kresbu dreva. Každá doska bola dodatočne ošetrená rastlinnými olejmi, ktoré nielen chránia, ale aj dodávajú jedinečný jemný lesk.

Stolík je vyrobený zo širokého masívneho platu a poličky. Celý spočíva na pevných nohách. Stolík môže byť dobrou kombináciou so sedacou súpravou, môže to byť usporiadanie v obývacej izbe alebo v kancelárii. Prirodzená farba dreva použitého v kolekcii umožňuje ľubovoľnú kombináciu nábytku s tmavšími aj svetlejšími prvkami. Vďaka úspechu série Nen sú všetky jej prvky dostupné nielen v buku, ale aj v dubovom prevedení.

 

Konferenční stolík v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:        46cm

Šírka:          65 cm

Hĺbka:         65 cm

 

Stolík je zabalený v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.